Firmamız, dürüst çalışmasının ve çalışanlarının üstün performanslarının emeği ile sürekli gelişmiş, bu özgüven ile 2008 yılı itibari ile Medeni SARAÇ tarafından Hacim İnşaat Türkiye'de inşaat sektöründe de kendini göstermeye ve yaptığı işlerle adini duyurmaya başlamıştır.

 

2011 yılında Mimar Cahit SARAÇ'ın da katılımıyla vizyonunu tasarım ve konsept projeler geliştirmek üzere bir üst seviyeye çıkaran firmamız, kurduğu CASAR Mimarlık adlı ayrı bir mimarlık ofisiyle Hacim inşaat projelerini hazırlamaya başlamıştır. 

İzmir Buca ilçesinde yer alan ve bölgedeki diğer inşaat firmaları ve projelerden farklılıklarıyla göze çarpan AVISTA RESIDENCE, DORA RESIDENCE ve en son VERDE ROYAL RESIDENCE bu mimari anlayışın yansımalarıdır.

  

 

Uzun yıllara dayalı projelerimizle edindiğimiz bilgi, tecrübe ve teknolojiyi, kendi mimari ofisimiz, fark yaratan tasarımlarımız, müşterilerimizin bize duyduğu güven ve en önemlisi, Avrupa'da kullanılan malzeme ve yapı kalitesi süzgecinden geçirerek sizlere sunmaya çalışıyoruz. 

 

 

“Bu güzel ve kaliteli evleri önce Buca'ya 

daha sonra İzmir'e yaptığınız için teşekkürler.

”Mehmet ERAY"

 KURUMSAL

 >> Hakkımızda

 >> Değerlerimiz

 >> Vizyonumuz

 

 

>> Proje Galerisi

>> Sık Sorulan Sorular

>> Casar Mimarlık

>> Hizmetlerimiz

 

Hacim Mühendislik Mimarlık Ltd.Şti.

Menderes Cd.No:72/1 Buca İzmir 

+90 232 453 25 50
info @haciminsaat.com
Pazartesi / Cuma : 9:00 - 17:00

Tasarım & Fotoğraf: KristalFikirler